loading...

سئو در گوگل

برترين مقالات در حوزه سئو سازي گوگل

بازدید : 319
جمعه 26 ارديبهشت 1399 زمان : 0:37

سئو وب سایت منفی چیست؟ گونه های با صرفه سازی منفی و خط مش های رویارویی با آن(سئو در گوگل)

انواع سئوی سایت یک‌سری جور است؟ سئو وب سایت منفی یا این که کلاه سیاه سبب جریمه تارنما به وسیله موتورهای کاوش شده که از میزان راه‌بندان کاسته خواهد شد . اشکال آن درین مقاله آموزشی معرفی شده‌است .

سئوی سایت منفی مشتمل بر تکنیک‌ها و روش‌هایی است که به‌ نوعی مشابه تکنیک‌های بهینه سازی وب سایت کلاه سیاه است و روی جايگاه تارنما شما اثر منفی می گذارد و سبب کاهش آن می شود .

آیا بهینه سازی وب سایت منفی واقعاً یک تهدید است؟

https://ismaeilsahab.ir/negative-seo/

شک و تردید نکنید . سئو سایت منفی واقعاً موجود هست و هزاران وب‌سایت موجود هست که ناخودآگاه مبتلا این مورد شده‌اند و چه بسا بعضی‌ها هم ناچار شدند که تارنما خویش را نیز هم ببندند . پس این مورد یک تهدید دورازشوخی است و می بایست همت نمائید در دام آن گرفتار نشوید .

negative_seo

سئو وب سایت منفی چیست؟ گونه های با صرفه سازی منفی و خط مش های رویارویی با آن(سئو در گوگل)

انواع سئوی سایت یک‌سری جور است؟ سئو وب سایت منفی یا این که کلاه سیاه سبب جریمه تارنما به وسیله موتورهای کاوش شده که از میزان راه‌بندان کاسته خواهد شد . اشکال آن درین مقاله آموزشی معرفی شده‌است .

سئوی سایت منفی مشتمل بر تکنیک‌ها و روش‌هایی است که به‌ نوعی مشابه تکنیک‌های بهینه سازی وب سایت کلاه سیاه است و روی جايگاه تارنما شما اثر منفی می گذارد و سبب کاهش آن می شود .

آیا بهینه سازی وب سایت منفی واقعاً یک تهدید است؟

https://ismaeilsahab.ir/negative-seo/

شک و تردید نکنید . سئو سایت منفی واقعاً موجود هست و هزاران وب‌سایت موجود هست که ناخودآگاه مبتلا این مورد شده‌اند و چه بسا بعضی‌ها هم ناچار شدند که تارنما خویش را نیز هم ببندند . پس این مورد یک تهدید دورازشوخی است و می بایست همت نمائید در دام آن گرفتار نشوید .

negative_seo

گونه های موردها سئوی سایت منفی و طرق رویا رویی با آن چیست؟

1 . مزرعه لینک و پیوند و لینک‌های اسپم شده

یکی‌از روش‌های اخذ بک لینک و پیوند هم استعمال از مزرعه لینک و پیوند است . در حالتی که به‌ صدق از ضابطه این مزرعه استعمال فرمایید , میتواند سبب ارتقاء سکو وب سایت شما شود اما متأسفانه این واقعه خیلی کم می‌ افتد . در مزرعه لینک و پیوند , گونه های لینک‌های متعدد مثل لینک‌های اسپم شده و غیره موجود هست و وب سایت شما ناخودآگاه از این سایت‌ها بک لینک و پیوند اخذ میکند .

درواقع اسپمرها که چنین لینک‌هایی را ساخت می کنند , با ثبت تارنما شما و انکر تکست عملکرد می‌نمایند که به وبسایت شما لینک و پیوند بدهند . برای این‌که سایت‌های آنان از محتویات ضعیفی یا این که اسکن شده شامل است , وبسایت شما هم جریمه خواهد شد .

ولی چه‌طور از این داستان در امان باشیم؟ این نکته را خوبتر است بدانید که در امان بودن بدون نقص از سئوی سایت منفی به‌هیچ‌ وجه در دست و اقتدار شما نیست و مدام لینک‌هایی وجود دارا هستند که بخواهند به وب سایت شما پیوند بدهند . او‌لین مسئله‌این است که همت نمایید چنانچه قصد ساخت مزرعه لینک و پیوند دارید , حتماً با سایت‌های شبیه خویش و دارنده جايگاه بالا این عمل را انجام دهید و آن گاه این‌که مدام از روش گوگل وبمستر , ورودی‌ها را بررسی فرمایید و هرمورد به لحاظ شما مشکوک آمد را سریعاً خودتان اسپم یا این که حذف نمائید .

2 . شکافت هکرها

هکرها کسانی میباشند که کارشان شکافت غیرمجاز به سایت‌های دیگر افراد به‌منظور سرقت کردن یا این که تخریب داده ها آنها هستند و برای بازگرداندن آن ها از صاحب و مالک وب سایت زیرمیزی میگیرند . ازاین‌رو , امنیت مهم ترین استدلال در هر وب‌سایت است .

هکرها هنگامی که بتوانند یک باگ در وب سایت شما پیدا نمایند , به هیچی رحم نکرده و سریعاً همه‌چیز را به می‌ریزند که‌این خویش نمونه‌ای از سئو وب سایت منفی است , مسئله‌ای که اصلاً دست شما نیست البته می بایست با به کارگیری از تکنیک‌هایی جلوی ورود آن ها را گرفته و سریعاً بعداز هر یورش , مبادرت به مرمت وبسایت خویش فرمایید .

هکرها ممکن است که تاکتیک‌های تحت را به جهت بهینه سازی سایت منفی در وبسایت شما به فعالیت بگیرند :

نهادن محتواهای ضعیف یا این که کدهای مخرب در بخش‌هایی از تارنما شما

نهادن محتواهای از سایت‌های دیگر افراد به‌صورت کاملاً اسکن شده که سبب ساز جریمه سایتتان می گردد .

نهادن لینک‌های مخرب و اسپم شده

حذف کردن لینک‌ها و عکس‌های تارنما

نهفته کردن کدهای HTML5 که ازنظر سئو وب سایت یک جرم تلقی می‌گردد .

https://ismaeilsahab.ir/google-bombing/

ولی می بایست چه‌کار کرد که جلوی شکافت هکرها گرفت؟

درصورتی که از ورد پرس استعمال می کنید , خوبتر است که افزونه Google Authenticator که پسورد دومرحله‌ای ایجاد می‌نماید را هم به عمل بگیرید . هر موقع که شما قصد داخل شدن را داشته باشید , گوگل کد یگانه و یک‌بارمصرفی را به تلفن همراه شما ارسال مینماید .

پسوردهای توانا و ترکیبی از اعداد و ارقام و حروف را به فعالیت ببرید و اگر‌چه وقت یک‌بار آن را تغییر تحول دهید .

از کلیه فولدر های وبسایت خویش یک ورژن حامی بگیرید و آن را انتها هرروز به‌روزرسانی نمایید .

در صورتی‌که یوزرها تارنما شما این اذن رادارند که فایل‌هایی را درسایت آپلود نمایند , حتماً با هماهنگی کمپانی هاستینگ خویش , آنتی‌ویروس حاذق را نصب فرمائید .

در انتها سفارش می‌گردد که حتماً یک مشورت کردن امنیت داشته باشید . هکرها ساعت کاری ندارند و هرلحظه ممکن است که به هر سایتی هم یورش نمایند .

سرعت وبسایت

سرعت تارنما یکی مهمترین عواملی که در شرایطی که تحت باشد , سریعاً سبب کاهش مخاطبان میگردد . عملکرد فرمایید که حتماً سرعت تارنما خویش را بالا ببرید , برای این‌که تکنیک‌های ارتقا سرعت وب سایت را بدانید , سفارش می شود که مقاله‌ای را که قبلاً در تارنما سئوکار قرار داده‌ایم را مطالعه کنید . کاهش سرعت وبسایت یک جور سئو وب سایت

چه گونه می‌توان متوجه زخم سئوی وب سایت منفی شد؟

در بعضا موردها رقبای ناجوانمرد , برای ضربه زدن به مرتبه وب سایت شما در جستجوی گوگل از طریق های متعدد استعمال میکنند! بدین روش ها سئو سایت منفی گفته میشود و شناخت شما با این قضیه زیاد حساس است , چون قادر است به شما یاری دهد که جلوی آن را بگیرید و سئوی سایت منفی منجر افت مرتبه شما نشود .

ولی این تمایزی اصلی است ; افت اول شما فرضاٌ قادر است به وسیله فردی فرنگی باشد , در حالی که ممکن است به صورت تصادفی ایندکس نشدن مطالب شما باشد , یا این که عدم پدیرش مسیرهای اضطراری در robots . txt یا این که داشتن یک plug - in وخیم در وردپرس که به صورت ناگهانی تمام مطالب شما‌را با پارامترهای کوئری و کانونیزاسیون غیرمناسب نشر کرد‌ه باشد .

برای بررسی سئوی سایت منفی به چه ابزار هایی نیاز دارید؟

 • یک مرورگر با دسترسی به Google و Bing برای جستن محتوا .
 • دسترسی به وب لاگ های ناپخته تان برای بررسی محتوا و سیگنال های هر استفاده کننده .
 • Google Analytics برای بررسی محتوا و سیگنال های یوزرها
 • Google Console برای بررسی محتوا , پیوند ها و سیگنال های یوزرها .
 • Bing Webmaster Tools برای بررسی محتوا , پیوند ها و سیگنال های یوزرها .
 • یک ابزار مجزاسازی و ارزیابی لینک و پیوند برای تماشا داده ی لینک و پیوند های داخلی و بک پیوند های دریافتی .
 • یک ابزار خزنده و فنی برای بررسی محتوا و سیگنال های یوزرها .
 • یک ابزار سئوی سایت برای بررسی سرقت محتوا .

بیایید از روش ابزارها و سناریوهای متعدد پیش برویم تا مشخص و معلوم کنیم که آیا شما به وسیله سئو سایت منفی مجروح اید یا این که تنها متاثر از یک خطا بوده است .

Google و Bing با وب سایت اینجانب به چه شکل اخلاق و رفتار می کنند؟

یکی معمولی ترین اقداماتی که بایستی انجام دهید این است که بررسی نمایید , Google و Bing با تارنما شما چه‌طور اخلاق می نمایند .

اینجانب دوست دارم از هر دو موتور کاوش در هر بررسی ام به کارگیری کنم چون آنان برخورد های متمایز دارا‌هستند , که به اینجانب امداد می نماید با گاز یک اختلال را تشخیص دهم . ما در‌پی چه چیزی هستیم ؟

در گوگل نشانی وب سایت خویش را بدین صورت وارد نمائید ; site : yourdomain . com هر دو موتور لیستی از صفحه ها را از دامنه شما , در یک ترتیب دورازشوخی و سختگیرانه بر طبق اهمیت نوع بندی می نمایند .

آیا صفحه های شما گم شده اند؟ درحالی که شما توقع داشتید با دقت به ارزششان آن‌ها را در کاوش ببینید؟

به کد مرجع و حالت robots . txt صفحاتی که می‌خواهید بررسی فرمائید , نگاهی بیاندازید .

صفحه ها افت مرتبه داشته اند؟ در‌حالتی که برگه دارای اهمیت ( index ) در نصیب بالای وب سایت نمایان نشود , شاید یک مشکلی موجود هست . اخیراً ما با انجام این بررسی بی آلایش , متوجه شدیم که نشانی URL مورد نظرمان , ورقه مورد نظرمان را به برگه ای که ۳۰۱ آن را به عقب جهت دهی میکرد , جهت دهی میکرد . گوگل رنک این برگه از وبسایت را کم کرده بود .

site : query , ولی Bing این عمل را انجام نداد . این ایراد فقط با آن بررسی بی آلایش و نگاهی به کاغذ مشکوک حل شده بود .

آیا صفحاتی وجود دارا هستند که شما تشخیص شان نمی دهید؟ آیا این صفحه های مشابه به یک نقص‌ بوجود آمده در سیستم مدیر محتوای ( CMS ) شما به لحاظ می رسند , که سبب ساز ایندکس شدن غیر مناسب می‌شوند , یا این که این صفحه ها فارغ از مسئله و اسپم هستند؟ اولین ممکن است یک نادرست از سمت شما بوده است ; ولی دو‌مین شاید یک هجوم است .

بررسی سئو سایت منفی با جداسازی و ارزیابی راه‌بندان گوگل

https://ismaeilsahab.ir/clickbait/

این قادر است زمینه بررسی غیروابسته ی خویش را داشته باشد , چون بخشها متعددی برای تمرکز در هر بسته تحلیلی موجود هست . با این وجود , اذن دهید بر تنی چند از جزئیات صریح تمرکز کنیم :

نرخ پریدن Bounce rate : آیا این مراحل سعودی بوده یا این که نزولی ؟ چه ارتباطی با گزارشهای خامی که شما تماشا میکنید , دارد؟ آیا گوگل بعضی از ازدحام های پرشی Bounce rate ( مراد اشخاصی می باشند که از تارنما تماشا کوتاهی کرده و با گاز تارنما را می بندند ) را غربال می کند؟ آیا نرخ پریدن یا این که نرخ فرار و گریز در هنگام جدا سازی مبتنی بر کانال ( منشاء ) , مرورگر یا این که وضعیت جغرافیایی , نشانگر افت و بدور شدن وبسایت است ؟

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
موضوعات
آمار سایت
 • کل مطالب : 8
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 7
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 28
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 63
 • بازدید ماه : 272
 • بازدید سال : 1821
 • بازدید کلی : 6521
 • <
  پیوندهای روزانه
  آرشیو
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  کدهای اختصاصی